| Firstdouble2 a întrebat:

Ati fost la Hotel Aurora din Mamaia? Daca da,vreau niste pareri, va rog frumos.

Răspuns Câştigător
| Diamondsz a răspuns:

Buna

Am fost la hotel Aurora si am plecat foarte multumita.Se face curatenie in fiecare zi.Se schimba asternutul, se da cu aspiratorul, mopul, se schimba hartia igienica etc.Ai un mini-frigider foarte bun.Aerul conditionat merge foarte bine, nu am avut problema cu el.Cei de la receptie sunt foarte amabili. Piscina, deschisa pe 1 iulie este superba.Este curata in fiecare zi.La piscina vei fi servit(a) cu inghetata, sucuri racoritoare, cocktail-uri.
Eu am fost multumita de acest hotel.
Pentru niste impresii:http://amfostacolo.ro/hotel.php?d=aurora-hotel--mamaia&id=790.
Ii poti contacta aici:www.hotelaurora.ro/‎

Vacanta placuta.
Pa-pa!

1 răspuns:
| pietrean a răspuns:

Cauta pe GOOGLE tastand cuvintele:Mamaia+ H Aurora+impresii Asa poti afla mai multe:asezarea hotelului, pret, parerea altor turisti.