| Lavinia17lavy a întrebat:

Cam cat ar costa un bilet de avion din Romania pana in Mexic? Si de ce am nevoie sa ajung in Mexic?

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Pretul variaza in functie de mai multi factori: cu cat timp inainite iti programezi zborul, ce companie alegi, unde anume vrei sa ajungi, numarul de escale, ce bagaj ai.In principiu peste 1000 Euro.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Undeva la 1500euro doar dus daca il iei cu vreo luna inainte. Ai nevoie de pasaport si probabil viza

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

1000-1500 de euro, si ai nevoie de pasaport si viza, bafta! happy

| minrest a răspuns:

Chiar, e o problema. De ce ai avea nevoie sa ajungi tocmai in Mexic?