| ruxycat a întrebat:

Cam cat costa un bilet spre Japonia dus-intors? Dar spre coreea?

7 răspunsuri:
| AncaAP a răspuns:

Depinde de firma cu care mergi. http://www.esky.ro/bilete-de-avion/Japonia?gclid=CJ6difCLtLkCFQeW3god9koApQ cauta si cu coreea acolo.

| AlexandraMoldovan18 a răspuns:

Salut, eu am fost in Japonia cu avionul KLM si m-a costat dus intors 580-600 euro. In Coreea e aproximaiv la fel. Distractie placuta, daca vei merge!

| LucianStroe a răspuns:

Depinde unde anume, depinde cand... Daca vrei bilet azi pentru poimaine va fi foarte scump, daca vrei pentru noiembrie va fi mai ieftin. E in jur de 1000 euro oricum.

Raspuns mai exact daca intrebi mai exact. Consulta si agentii de billete online.

| LivingLouder a răspuns:

In jur de 700 de euro

| Cristina27061999 a răspuns:

Aproxamatin 550 de euro

| Hikarie a răspuns:

Pe mine in general m-a costat intre 700-1300 de euro. Depinde mult de compania de zbor si de perioada.