| shinestar03 a întrebat:

Care ar fi cel mai tare loc de excursie in vacanta de vara?

Răspuns Câştigător
| LexaLexy a răspuns:

Pai depinde. Poti merge in tara sau poti iesi afara. Eu am fost in Turcia si e minunat, dar asta daca iti place sa stai la hotel si la piscina. Daca iti place sa vizitezi, iti recomand Grecia sau Italia. Te poti informa din cataloage de turism. Sper sa-ti fiu de folos.

5 răspunsuri:
| LiviaRoma a răspuns:

Unde anume? in tara sau in afara? ..sunt multe locuri

| Алина a răspuns:

Bulgariabig grin

| cacababa a răspuns:

La mare evident.

| Carmenssyta a răspuns:

Eu gasesc ca ar fi super intr-un oras gen : Palma de mallorca sau Lyon.Sigur va fi ceva deosebit :*

| epurasu a răspuns:

GRECIA! happy --Paralia katerini---, frumos, ieftin--cu posibilitate de-a face de acolo excursii in muntele OLIMP, insula SKIATOS, METEORA, croaziera in jurul muntelui ATHOS, ATHENA, SALONIC.