| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un bilet de avion dus-intors din Bucuresti pana in Germania in orasul bonn?
Vreau sa stau 7 zile, conteaza cate zile stai, daca stai mai mult trebuie sa platesti mai mult sau nu are importanta?

Răspuns Câştigător
| kaTTsu a răspuns:

Bună, eu locuiesc în Germania mai exact in orasul Kőln, ceea ce îți dorești tu depinde foarte mult de când iti comanzi biletul, prețul fluctueaza in functie de sezon, de bagaj, durata de zbor și cu cât timp înainte iti achizitionezi biletul, eu zbor cu Blue Air, dar și ce-i de la Wizz Air is ok, (astea is cele mai ieftine) te sfătuiesc să nu îți iei bilet cu escală deoarece e foarte obositor(Dar mult mai ieftin) cât despre pretul biletului căuta pe www.vola.ro sau un simplu search pe google București-Bonn si alegeți data de plecare si de întoarcere, bagaj, etc si vezi care dintre oferte este pe placul tău.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt zeci de site uri care îți calculează preturile, folosește le cu incredere