| PandaaPanda a întrebat:

Bună TPU.
COSTINEȘTI sau MAMAIA?
(din toate punctele de vedere)

8 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

La Costinesti sunt mai mult adolescenti, fapt care provoaca destinderea atmosferei. La Mamaia sunt multi copiii care dau cu nisip in ochi. sunt ca pestii in mare la numar.

| OctavianSps a răspuns:

In mamaia preturile sunt destul de mari dar lumea e mult mai ok, in Costinesti sunt multe scandaluri multi tineri cu ''greutate'', iti recomand eforie sau vama clar.

| Adry05 a răspuns:

Depinde cu cine mergi si ce pretentii ai.
La Costinesti e mai libertina atmosfera, e mai plin de tineri, cluburi si mai de fite si normale, tot felul de distractii. LA Mamaia e ami sec, mai mult pentru familii sau tineri de astia cu multi bani si fite. laughing Eu n-as alege MAmaia niciodata laughing ori Costinesti ori Vama daca e vorba de mers cu prietenii. Pentru familie recomand Saturn.

| mihai69 a răspuns:

2 Mai sau Vama Veche.

| pisciutza19 a răspuns:

Mamaia e scump la constinesti sunt multi adolescenti depinde ce preferi tu.

| HadesSs a răspuns:

Depinde ce vrei oricum nu prea mai e de mers la noi. Eu am ales mereu Costinesti pentru Discoteca Tineretului si destrabalarea la de la Costinesti, dar apa e foarte murdara si anul trecut am facut otita.

| PandaaPanda explică:

Mulțumesc mult! Aveam de gând sa schimb locația, mai mereu am fost în Costinești.

| timisoara a răspuns:

Eu ti.as recomanda Eforie Nord. Eu am fost în vară la Hotel Arta si a fost rezonabil. Mamaia este cam scumpa, iar în Costinești e cam nebunela.