| lolec a întrebat:

doresc sa vizitez pestera muierilor si pestera polovragi. Stiti cat costa intrarea la fiecare in parte si orele intre care se pot vizita? fundabig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ora in ora, incepand cu 9 dimineata si terminand cu ora 17.00
Pretul sincer l-am uitat, dar e ceva in jur de 7/15 lei... la pestera muierii e mai scump nitel, dar e mai spectaculoasa, datorita frumusetii stalactitelor.

2 răspunsuri:
| Smile_Innocent_1994 a răspuns:

Hei! La pestera Muierii se intra din ora in ora, intrarea costa 5 lei de copil si 10 lei de adult e lunga si foarte rece inauntru am fost acum 4 zile.

| MickeyMouse788 a răspuns:

Vezi sa nu vină una sa iti ceară sa faci labă cu ea