| claudiosuraj1 a întrebat:

ma contrazic cu prietenul meu, care este cel mai frumos oraș:MILANO SAU BUCURESTI.ms,

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca Milano.Tu de care parte esti?

| Lola05 a răspuns:

E o chestiune de gusturi, nu poți spune că tu ai dreptate sau el are dreptate, pentru că fiecare admiră altceva. Atât București cât și Milano au părți frumoase și părți mai puțin frumoase, în concluzie fiecare dintre voi are dreptate în felul lui. Încercați să vă oferiți argumente pentru a vedea ce admiră celălalt la orașul lui favorit.