| Cristinuș24 a întrebat:

Vreau sa ma duc in Venetia (Italia) cu avionul. Puteti sa-mi spuneti zboruri din Kogalniceanu in Venetia pana in 1000€? Multumes

P.S: Suntem 2 adulti si 2 copii, perioada 1 august-6august

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu prea exista ceea ce cauti tu... poate doar vreo 3-4 zboruri combinate si cu preturi de peste 1000 euro de persoana. Mai ales luate doar cu 3 saptamani inainte.

Ai in schimb zbor direct Bucuresti Treviso care e la doar cateva minute cu trenul / autobuzul de Venetia

| Pusycat a răspuns:

Daca vrei bilet la un pret bun atunci poti merge cu Ryanair.Eu am gasit bilete cu 15 euro de persoana pe 1 august, dar era de la Bucuresti spre Roma. Daca il ei de pe aplicatie ai reducere.