| monymary a întrebat:

vreau sa plec in concediu la Baile Felix,imi puteti spune niste pareri despre cazare,niste locuri din apropiere care merita vizitate sau orice alte impresii date de statiunea, multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| gicaputinica a răspuns:

In nici-un caz sa nu va duceti la hotelurile alea inalte ale sindicatelor. Sunt varza.
In rest, este o statiune frumoasa dar un pic cam scumpa. Incercati sa va aprovizionati din alta parte in prealabil.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| UnVis a răspuns:

Hei si eu plec la Felix am auzit ca :sunt multe topogane cu apa, se fac tratamente spa, despre cazare nu pre stiu nici eu.happy

| DELLLIA a răspuns:

Foarte scumpa statiunea incepand de la cazare, preturile sunt celemai mari dintre toate statiunile, in celelalte statiuni poti merge cu 70 lei camera la hotel 2 stele, la Felix trebuie sa scoti 140 lei, mancarea asmemenea, foarte scumpa. Hotelurile Poienita somesul Crisana sunt de pe vremea lui Pazvante.