| denisamihaela a întrebat:

Vreau sa plec in excursie in Viena cu trenul. Cat este pretul pentru 2 persoane la clasa a 2 a la vagon cuşeta? Menționez ca sunt studenta, beneficiez de reducere la calatoria cu trenul și in străinătate? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Nu știu cât costă. Intra pe site-ul CFR călători, caută pe google și da pe-acolo la planificare călătorie.Eu,in locul tau, m-aș duce la un ghișeu unde se vând bilete și aș întreba o doamnă, durează puțin și te lămurește.Si da, știu că este o reducere pentru studenți, am auzit și eu, deci ar fi o idee buna sa te plimbi puțin.Succes!