| Blackrose18 a întrebat:

Buna tuturor, a fost careva de aici in vacanta prin India? cum vi se pare?

3 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Citeste despre India, orice tara care are parti cu adevarat sarace nu e o chestie simpla dpdv turistic, de ex. ar trebui sa mananci numai mancare gatita, BINE, si sa nu bei apa decat imbuteliata, si sa te speli pe dinti numai cu apa imbuteliata

| aleee5262 a răspuns:

Nu am fost, dar daca stii unde vrei sa mergi, si iti permiti, orice tara e frumoasa in felul ei, chiar si cele mai sarace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e pentru toată lumea. Trebuie sa accepți multe. De la felul în care comunici cu ei, ce mănânci etc pana la felul în care conduc, fie ca îți închiriezi un scuter sau nu. E interesant.