| dennysuka2001 a întrebat:

va rog frumos sa-mi spuneti-mi si mie ce jocuri gen lady popular mai stitti. dau fundita la cel care imi da cele mai multe jocuri.

12 răspunsuri:
| Tamas_Anny_1992 a răspuns:

Coco girl pe facebook, se aseamana destul de mult ( fundita)

| Alexandra_Madalina_1989 a răspuns:

Deci sunt de ex virtuale:kaneva, stardooll altele:Conquizator, webkinz, our world funda? plz

| hgfgfwrf a răspuns:

-Webkinz,
-Stardoll,
-Panfu,
-Club pinguin,
-Buildabearville,
-Panda.

| Oanaa82 a răspuns:

-stardoll
-it girl(facebook)
-coco girl(facebook)
-fashion designer(facebook)
-mall world(facebook)

| Sandu_Codry_1975 a răspuns:

Eu stiu jocul call of duty 4

| DanutzDanutz a răspuns:

Pai este un joc cu caii iti recomand pacman lady si cam atat ca eu sunt cu jocuri shooter si alte jocuri

| dalionomi a răspuns:

Stardoll

| SophiaMaia2001 a răspuns:

Ai cont pe lady popular daca nu-ti mai trebuie mi-l dai mie te rog?

| MihaiColde2002 a răspuns:

My cherry lady

| ღCARMELAღ a răspuns:

1.Stardoll
2.IMVU
3.Club pinguin
4. Sweet flirt
5.Howrse
6.Caine virtual
7. Miss bimbo