| HappySadness a întrebat:

Vreau sa merg cu firma Atlassib in Napoli cu cursa Suceava-Taranto si vreau sa aflu ruta exacta, prin orasele prin care trece, pentru ca am auzit ca merge prin Bacau si ne plimba in toata tara si de abia dupa aceea iesim din tara. Va rog sa-mi spunetiwinking Apropo eu pornesc din Suceava. FUnDa happy

Răspuns Câştigător
| a22team a răspuns:

Crede-ma! cand o sa ajungi in Napoli o sa dai numai dumnezei la ala care o infintzat firma ATLASSIB, parerea mea este sa mergi ori cu o masina mica sau daca esti dispusa sa dai putin mai multi bani, mergi cu avionuwinking. AM TRAITO PE PIELEA MEA angry( cea cu atlassib-u

1 răspuns:
| LeMad a răspuns:

Intreaba firma de transport!
dar nu te astepta ca te opresti in orase. si prin benzinariile de pe autostrada! ei nu te duc in vacanta si te duc la destinatie!
Iti recomand sa mergi cu masina ta. ori cu avionul!
Ideal cu masina, pentru ca acolo o sa ai mare nevoie daca vrei sa vizitezi insula!