| Ary93 a întrebat:

Cei care ati fost cu avionul. Cand faci check inul inainte cu 2 zile poti opta pentru alegerea locurilor contra cost?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare companie are propria politica legata de check in si locurile in avion. La fel conteaza si felul biletului pe care l ai achizitionat.

| mihai69 a răspuns:

Teoretic, da; dar până atunci, majoritatea locurilor bune s-au vândut deja, probabil. Așa că mai bine îți alegi unul dintre cele rămase, pe care le oferă oricum gratuit.

| BeatriceL90L a răspuns:

Alegerea locurilor oricum se face contra cost, deci nu sunt gratuite. Mai ai varianta de a nu alege tu un loc. Asta inseamna ca la sfarsit vei selecta un loc dintre cele ramase si am inteles ca gratuit sau iti vor da ei un loc oarecare