| raVeNN a întrebat:

Buna ziua!

Deci as avea nevoie de un avion/autobuz cu plecarea Timisoara(Romania) sosire Burgos sau Madrid(SPANIA) pentru un copil de 13 ani care sa mearga singur pe traseul Ro-Esp. Am m-ai sunat la o agentie de autobuze care nu da voie la minori sa circule singuri! tongue Mai stiu un baiat care vine singur din Italia pana in Romania si din Romania iar pana in Italia
Va rog cautati-mi!
Dau Funda!

Pa, Pa.

Răspuns Câştigător
| ines a răspuns:

RaVeNN suna la Atlassib si sigur accepta daca are copilul pasaport si faci o procura la notar cum ca esti de acord sa mearga cu firma lor dar suna si te lamuresc ei.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Minorii nu au voie sa calatoreasca neinsotiti peste granita.Intreaba la Atlassib de autobuz.