| f1nqer a întrebat:

Mama mea este in Spania iar eu in Romania. Am dori ca la vara sa mergem undeva la mare de pe data de 15 iun pana pe 30 sa zicem. Ce locatii imi recomandati? Pretul sa fie unul cat mai mic si cazarea decenta. Multumesc

5 răspunsuri:
| BabCosmin a răspuns:

Salut! Te poti duce in Bulgaria in statiunea Sunny Beach la hotelul : AquaMarine. Am fost si eu acolo si nu mi s-au parut preturile mari. Sau in Grecia in statiunea Halkidiki la hotelul : Macedonia Sun. Am fost si acolo si tot asa, preturi bune!

Bafta!

| PeaceLoveMusic a răspuns:

Du-te in aici, in Romania doar si noi avem o plaja si o mare frumoasa...eu iti recomand complexul Lacul racicilor di statiunea olimp-neptun...pwwp

| aBduLah a răspuns:

Buna,

Si eu iti propun tot din Romania statiunea Eforie Nord sau Sud cauta pe ai sunt preturi mici la hoteluri si acolo mi e mare ca apa e cea mai curata nu sunt asa multe alge...

| Ralu125 a răspuns:

In cazul in care mama ta ramane in Spania, concediile la mare sunt la ele acasa. Iti recomand coastele mediteraneene ale Spaniei, adica Estul si Sud-Estul. Spania este plina de oferte in fiecare sezon estival si merita sa vezi frumusetea Mediteranei.O destinatie foarte draguta din Spania este Sud-Estul, mai exact Costa del Sol [ Andaluzia ]. Daca vrei neaparat o vacanta la mare, reomandarea principala este Europa Sudica [ Marea Mediterana ]. Sper sa ai o vacanta cat mai frumoasa! happy

| trolling a răspuns:

Barcelona, clar!