| maddcleaner a întrebat:

vin din Canada in Romania prin compania LOT, stie cineva daca am voie cu incarcatorul telefonului mobil, laftopul si incarcatorul aferent in bagajul de mana? Multumesc.

3 răspunsuri:
| thomasthelion a răspuns:

Salut! Eu am calatorit cu compania KLM, si am avut in bagajul de mana laptopul si incarcatorul de la laptop.La controlul de securitate trebuie sa le scoti si sa le pui intr-o ladita separat.In concluzie, eu cred ca poti lua cu tine laptopul si incarcatoarele.Bafta!

| TheZozotex a răspuns:

Salut! Eu am calatorit cu W! zz si m`au lasat cu laptopul si cu incarcatorul dar a trebuit sa platesc o taxa suplimentara pentru electronice...

| maddcleaner explică:

Va multumesc, o sa va dau detalii saptamana viitoare