| alinrabulea a întrebat:

Cam cat costa o noapte la un hotel, o persoana in judetele vecine.

Răspuns Câştigător
| SorinaSuciu a răspuns:

Depinde de judet, hotel si de perioada in care faci rezervarea laughing)

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

În funcție de localitate, perioadă a anului (dar și a săptămânii), categoria hotelului și serviciile suplimentare oferite (SPA, plan de masă etc.) prețul poate fi oriunde între 40-50 de lei și chiar 500 €.

| RLK1 a răspuns:

In Bucuresti de exemplu preturile incep de la in 25 euro/ camera. Mai multe detalii: http://www.hotel-bucuresti.com/hoteluri_in_gara_de_nord/