| geori a întrebat:

Cam cat m-ar costa un bilet de avion pana in LA? (din Bucuresti). Exista zbor direct?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Jumatate de glob aproape, direct?! Crezi ca ai rezista?! Ai gustat oaresce beuturica `nainte de a intreba?! Nu nenicule, numa` cu escale! Londra, Paris, New York, Chicago!

5 răspunsuri:
| claudya a răspuns:

Http://www.bootsnall.com/internationalairfare/eu/romania/bucharest.shtml, e cam scump dar cauta sa pleci mai bine de la Budapesta si cumpara biletul cel putin cu 3-4 luni mai repede...

| deea_6152 a răspuns:

Vezi ca din cand se gasesc oferte si astfel preturile sunt mai mici...cred ca de curand a fost o promotie la tarom parca pe america... urmareste din timp si cumpara le in avans asa poti obtine cel mai bun pret

| daii a răspuns:

laughinglaughing cum D-zeu sa fie direct?!
biletul e destul de scump...600-700$. depinde acum.
eventual doar cu o escala.thinking Bucuresti-Amsterdam-L. A.

by daiiwinking

| daii a răspuns:

laughinglaughing cum D-zeu sa fie direct?!
biletul e destul de scump...600-700$.depinde acum..
eventual doar cu o escala..thinking Bucuresti-Amsterdam-L.A.

by daiiwinking

| zuzytau a răspuns:

1500$