| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca e cea mai frumoasa tara?

37 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Franta

| madalinutza a răspuns:

Frantalove struck

| alibaba a răspuns:

Tara in care traiesti.

| Cσσкiє a răspuns:

Franţa.

Răspuns utilizator avertizat
| djacido a răspuns:

Orice tara are un defect al ei.Toate tarile sunt frumoase. Mie imi place Romania...pentru ca sunt roman.

| florin_7920 a răspuns:

Ţara mea, fie pita chât de rea tot mai bunai tara mea.

| LCD a răspuns:

Franta vroiam sa spun si eu happy
oamenii destepti gandesc la fel hm smug

| Ramina a răspuns:

Grecia love struck Nu am fost in toate tarile sa vad care e cea mai frumoasa. dar am fost in Grecia de multe ori si e superba love struck bineinteles. si Romania love struck doar e tara noastra happy

| T!mea a răspuns:

Franta

| Copilu_3478 a răspuns:

Cred că Elveţia, şi desigur şi România are farmecu' ei dacă eşti turist.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa Romania, Germania.

| Anileda a răspuns:

Franta si America:X

auran
| auran a răspuns:

Sunt multe tari frumoase, dar cred ca frumusetea acestea mai este data si de locuitori...

| Cσσкiє a răspuns:

Toată lumea cu Franţa, înseamnă că am gusturi big grin

| skull a răspuns:

Tara nu poate fii frumoasa ea insusi
Doar peisajele pe care le are, stilu de viata, oameni, etc...

| simona_6231 a răspuns:

Am fost in cateva tari insa Franta ma marcat profundhappy

Elianna
| Elianna a răspuns:

Elvetia! Am fost acolo si este asa cum ii este faima! Splendida!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Franta

| anad a răspuns:

Dintre cele pe care le-am vazut, Franta. Sudul Frantei si Parisul mi-au placut foarte mult.

| campanario a răspuns:

Tara -Austria, un continent : America :X

| alecs871 a răspuns:

Hmm, daca ar fi sa fac un clasament, inainte de Romania as pune Chile si Haiti (astea doua si dupa cutremur arata mai bine).

| Vizitiul a răspuns:

Imi iubesc tara, dar nu ma pot minti singur, spunand ca e cea mai frumoasa, pentru ca nu este deloc! Deocamdata Romania stagneaza undeva in partea inferioara a clasamentului! Mie-mi place Grecia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Egiptwinking

April
| April a răspuns:

Romania.

| Sperietoarea a răspuns:

Eu nu vad frumusetea eu vad folosul si vad chiar daca nu e frumoasa Romania eu tot o plac.

| Cryssbest a răspuns:

Egipt!

| primaru a răspuns:

Romania pacat ca nu stim sa profitam de frumusetea ei

| madalicious a răspuns:

Italia cu siguranta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Coreea de Sud, China si Japonia