| sweety_1169 a întrebat:

Care dintre voi ati fost in olanesti? eu urmeaza sa merg dar nu am gasit nici o poza cu hotelul la care ma voi caza, se numeste elisabeta si are 2 stele... daca stiti ceva sau gasiti poze, informatii va rog sa mi spuneti, mersi

9 răspunsuri:
| asya a răspuns:

Poze nu am gasit... dar am aflat un hotel elisabeta in olanesti doar cu o stea http://www.valceaturism.ro/cazare_hm.html ...La un hotel de o stea ar trebui sa fie conditii bunicele... oricum asta conteaza celmaiputin...pe mine la mare ma ploua in cap cand ma spalam pe dinti...si totusi m-am distrat la maxim!:*

| sweety_1169 explică:

Nu e ala, asa am gasit si eu pe net dar nu are nici o poza...ms oricum:*

| asya a răspuns:

Ok atunci... ti-am spus nu prea conteaza unde te cazezi, daca esti cu persoane la care ti...si cu care te distrezi!:*

| sweety_1169 explică:

Asa ehappy, doar ca eram curioasa:p

lolita
| lolita a răspuns:

Eu am fost in Olanesti dar cum locuiam in Valcea nu am avut nvoie de hotel. din pacate nu te pot ajuta. succes!

| ZupperSweet a răspuns:

Eu am fost weekendu trecut
e linistit si frumos merita... parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt un om ''de-al locului'' cum s-ar zice. Merg de cateva ori pe an cu iubita mea si ne simtim f bine. Iti recomand hotel suprem sau central. ai ce vedea si daca te intereseaza alte informatii iti stau la dispozitie. Mancarea e ieftina, peisajul demential daca stii unde sa te duci. Incearca cea mai buna pizza din regiune pe drumul intre valcea si olanesti pe stg e o pizzerie pe vatra(km nu stiu cat). daca esti impatimit al gratarului ai o mie de locuri unde poti fi singur cu grataru, iubita, si berea ta fara sa te deranjeze nimeni.

| 360concept a răspuns:

Ai aici un Tur virtual al statiunii creat de noi: http://www.360concept.ro/panorame/olanesti/ultimatetur/360concept.html
E o statiune care a fost renovata. s-a construit si un strand acoperit si urmeaza sa fie construite 4 piscine pe plaja de langa izvoare.
Intrebarea e de pe 2 septembrie 2009, banuiesc ca deja ai fost acolo. Cum ti se pare?