| laura93 a întrebat:

Care este cea mai ieftina statiune la mare?:-d
:*

5 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Depinde unde ti-ai dori si tu sa mergi. Mamaia este una dintre cele "mai scumpe". Incearca Eforie Nord; Eforie Sud.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eforie Nord si Eforie Sud

| Bojthe a răspuns:

Salutwave laura93 cea mai ieftina statiune de pe litoralul romanesc cred ca este Navodari.Eu anul` trecut am fost in tabara acolo si m-a costat 4 mil fara drum o saptamana 3 mese incluse.Anul acesta voi merge doar cu mamiu tot acolo si o camera va costa tot 4 milione de peroana o saptamana.O alta calitate a Navodariului este faptul ca este foarte aproape de mamaia en fiecare seara mergeam pe faleza(in tabara o fost si mamii`). Masa include: mic dejun: paine cu dulceata salam unt miere etc. apa minerala( ora 7)
pranz: supa/ciorba+ felul doi + desert( o magura un corn cu cicolata o eugenie etc) ora 13

cina mancare gatita fara felul 1 oraaa`19happy
G.B.U funda?

| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Eu cred că Eforie Nord.
Sper că te-am ajutat happy

| mona a răspuns:

Eu cred ca la costinesti e mai ieftin[si mai mult tineret]