| ASDSM a întrebat:

Care este cel mai bun hotel din statiunea nisipurile de aur din bulgaria?()

Răspuns Câştigător
| Biiannca a răspuns:

Buna! Am fost la nisipurile de aur in Bulgaria si mi-a parut rau, nu se merita. Iar urmatorul an am fost la Nessebar la Hotel Sol Nessebar Bay ****. Acolo chiar merita sa mergi si nici nu este foarte scump, in acceasi unitate sunt 3 hoteluri de 3 stele, 4 stele si 5 stele, plaja privata, mancare all inclusive si multe altele, mai multe detalii pe google scrie la cautare : Hotel Sol Nessebar Bay 3/4/5 stele in fuctie de cum vrei.happy
Sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| consiliervacante a răspuns:

Depinde pentru ce tip de turist... Un hotel bun pentru. familii nu e neaparat bun si pentru un adolescent in cautare de distractii.
Hoteluri cu servicii foarte bune sunt Odessos Park 4* si Berlin Green Park 4* (dezavantajul celui din urma e ca e cam la 800 m plaja, insa exista shuttle bus).

| fratiikaramazov a răspuns:

Eu am stat la hotel Slavey dar cu siguranta nu este cel mai bun. Conditiile sunt bune insa pe mine m-a dezamagit un pic mancarea.winking Oricum, nici rau nu ewinking