| Clementina_bucur a întrebat:

Care este cel mai bun oras european pentru a petrece Revelionul?

Răspuns Câştigător
| laurentiu_tolea a răspuns:

In Bucuresti e cel mai bine. Distractia e peste tot pe strazi si te simti bine printre ai nostri. Imi plac mult concertele de la noi si faptul ca e toata lumea in strada nu ca prin alte parti.

4 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Asta depinde de preferintele fiecaruia poti merge la Paris/Roma/Venezia daca esti o fire romantica sau in Londra daca cauti distractie la maxim. Multe persoane aleg Viena pentru a-si petrece revelionul. Ai de unde alege!big grin

| ioana_sava a răspuns:

Berlinul in mod sigur. In fata portii Branderburg au loc de revelion concerte uriase, lume multa, bautura cat cuprinde. Este o sarbatoare imensa. Dupa aceea poti petrece intr-unul din nenumaratele cluburi.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Daca ar fi dupa mine...Craciunul l-as petrece in Viena, iar Revelionul in Amsterdam laughing. Nu ca ar fi un oras nu stiu cat de frumos... dar pe acolo nu prea te plictisestibatting eyelashes

| Gabriela_neculea a răspuns:

Barcelona in mod sigur. Orasul este foarte frumos iar de revelion nu poate fi decat mai frumos. Forurile de artificii sunt extraordinare.