| Psihoyounger a întrebat:

Care este cel mai frumos oras din judetul Sibiu, exceptand municipiile Sibiu si Medias? Daca nu le cunoasteti, va rog dati o cautare pe Google sa raspundeti dupa aia

Răspuns Câştigător
| Bianca_4346 a răspuns:

Am inteles ca agnita e super.au fost niste prieteni... apoi-saliste... dumbraveni

5 răspunsuri:
| GreenSky a răspuns:

Tarnaveni, Dumbraveni...
astea sunt cele mai mari...

| Psihoyounger explică:

Va rog sa raspundeti la aceasta intrebare! Este foarte important pentru mine.
Multumesc

Caly

| julliano a răspuns:

Caly, in 4 locuri am fost in jud. Sibiu, dar daca deja ai spus sa exclud doua, pai nu mai raman decat statiunile Bazna si Ocna Sibiului, care mi-au placut enorm dar asta cu foarte mult timp in urma, ca de atunci nu am mai fost si acum nu ma pot pronunta la felul cum arata, ah, si mai e Saliste. daca e ceva pestera pe acolo inseamna ca am fost si pe acolo, lol nici nu mai stiu la cat am umblat pe cand eram pusti. in orice caz. lacul fara fund era beton, stateam pe spate si citeam revista la cat era de mare procentul de salinitate al apei, apoi l-au ingradit si l-au facut monument al naturii, spre supararea mea sad

| wizard_cristi a răspuns:

Cisnadie

| chybrytel a răspuns:

Salut Psihoyounger m-ai rugat cam acum un an (15 iulie 2009) mai exact sa raspund la intrebarea aceasta dar nu am avut timp asa ca o sa iti raspund acum, scuze de intarziere big grin... dupa mine cred ca saliste este foarte frumos (nu am fost acolo dar din ce mi-au povestit niste prieteni care au fost asta este parerea mea)... bafta