| Ingognito a întrebat:

Care este cel mai ieftin zbor de la Bucuresti la Londra, ma refer ca si companie aeriana?

5 răspunsuri:
| Savina23 a răspuns:

Wizz air, stiam.

| AvalohAlyn a răspuns:

WizzAir cred.Cel putin pe ei ti-i recomand.

| darrio2007 a răspuns:

Wizz Air. Dar sa-l cumperi cu cel putin o luna inaintea zborului. Eu am cumparat anul trecut in octombrie pentru noiembrie si m-a costat 26 de lire. De la Luton la Otopeni.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Wizz air ul in combinatie cu biletul cumparat din tip si in anume zile si ore de zbor

| wpetterssone a răspuns:

În intervalul 1-5 octombrie, spre exemplu, cel mai ieftin zbor dus-întors sunt operate de WizzAir, de la 850 RON, vezi zborurile W63001 și W63004.