| LadyA a întrebat:

Care este diferenta de fus orar intre Romania si Franta?

14 răspunsuri:
| Smiley a răspuns:

Buna! Diferenta este de o ora! De ex in Franta este ora 14:57 iar la noi in Romania este 15:57. Funda?

| GabyZarny a răspuns:

Romania e cu 1ora inainte...

| BogdanaV a răspuns:

Diferenta este de o ora. Cand la Bucuresti este ora 14:58, la Paris este 13:58.

| gabubu95 a răspuns:

Diferenţa este de o oră happy

| Saya555 a răspuns:

Buna...e o diferenta de o ora, la noi e ora 3 la ei e ora 2.

| Michaela89 a răspuns:

>Bucuresti-(GMT + 2)-ora care e acum in Romania, de ex.15:02
>Paris-(GMT + 1)-cu o ora mai devreme, de ex. 14:02

| BloodMagickNecromance a răspuns:

În Franța este cu 1 oră înapoi decât România.

| alex4111 a răspuns:

O ora funda?

| L3nutzA a răspuns:

Diferenta la ore dintre Romania si Franta este de -1 ora.
Cand la noi va fi 13 la ei va fi 12. sper ca te-am ajutat, funda?

| alexmircescu13 a răspuns:

Acum este 15:04 la Bucuresti si 14:04 la Paris. Diferenta de minus o ora.

| Skittles19 a răspuns:

Buna!
Mi se pare ca Franta este in urma cu doua ore fata de Romania.
Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa!

| Roxett a răspuns:

1 ora. Daca la noi e 6 la ei e 5.

| alex123456 a răspuns:

O ora. Daca la noi e ora 16, la ei e ora 15.

| maradi3 a răspuns:

Franta e mai"inapoiata"cu o ora!laughingIn sfarsit suntem cu ceva in fata lor...ci cam atat!laughing