| CeViata a întrebat:

Care este tara voasta preferata?

Răspuns Câştigător
| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Cea mai frumoasa tara...este tara in care traiesti.

13 răspunsuri:
| MrPink a răspuns:

Nu stiu de ce ai pus aceasta intrebare insa mi se pare normal sa raspund simplu si prompt : Romania! deoarece este patria mea

| Chris a răspuns:

Am mai spus-o și o repet: îmi place Anglia pentru că nu este Italia, îmi place Italia pentru că nu este Anglia.

| KittyKa a răspuns:

Iubesc foarte multe tari. Italia, Anglia, Continentul American ( da stiu, nu e tara, e continent ), Portugalia...
Insa nimic si nicio tara nu se compara cu Romania noastra. Pur si simplu are ceva aparte, este in inima mea, si nicaieri nu-i ca acasa, chiar daca in alte tari este mai bine ( in general ). Asta-i tara mea preferata, tara in care m-am nascut si am copilarit. Cred ca nu sunt singura de aceeasi parerewinking
Bafta!winking

| Arthur a răspuns:

Ţara Bucovinei.

| aneliram a răspuns:

Tara mea, romaina

| Annie186 a răspuns:

Imi plac foarte mult : Anglia Italia Grecia Franta si Canada dar cel mai mult si mai mult imi place o tara care nu este trecuta in aceasta lista : ROMANIA desigur!

| zDenYz a răspuns:

Romania

Apache
| Apache a răspuns:

Tara mea ...romania.
Dar mi-ar place sa vizitez Thailanda, Noua Zeelanda, parcul Serengheti din africa, Japonia...etc

| gabi1203 a răspuns:

Ca si frumusete pun pe primul loc Romania, dar am avut ocazia sa locuiesc un timp in Japonia si pot spune ca a fost un vis implinit.Este o tara superba cu oameni deosebiti.

| AnonimGirl2345 a răspuns:

Iubesc multe tari.
Italia,Spania, Anglia, Coreea de Sud, Japonia. happy love struck
Dar nicaieri nu este mai bine ca aici, in Romania!happy Tara ta natala.
Mereu am gandul ala, sentimentul ala ca urasc din tot sufletul tara asta, si ca as vrea sa scap de ea thinking, sa ma mut unde imi place, dar, oare va fi bine acolo, altundeva unde vreau? big grin Nu, nu cred.
Nicaieri nu-i ca acasa love struck.

| AnonimGirl2345 a răspuns:

Imi place si Canada happy.

| Anonymy05 a răspuns:

Anglia.

| Адина a răspuns:

Italia. happy