| saraana a întrebat:

Care sete aidiul lui miley?

Răspuns Câştigător
| Andreutzzyk a răspuns:

Nu il am pe al lui miley dar til pot da pe al adelei popescu(adela_pop43) si a lu mirela banica cae e blonda suprema de la te pui cu blondele (mirelabanica). pup sunt adevaraate 100% funda plzzzzzz

11 răspunsuri:
| foreverANDaDAY a răspuns:

Eu am unul skate_hope dar nu stiu daca e adevarat nu cred mie nu-mi raspunde dar unele colege au spus ca lor le-a dat wedul.In fine inceaerca si vezi

| yoo23 a răspuns:

Miley nu are ID...

| GaBBiii a răspuns:

Miley nu are id, ci are MSN(ca un fel de id) dar pe acela il stiu doar rudele ei.inafara de MSN are facebook,
Sper ca te-am ajutat~!
Fundita puppy dog eyes?

| cυρcαкє a răspuns:

Esti fan miley cyrus/hannah montana nu? pai miley nu are id. Poate te-o mai pacalit fani miley cyrus dar de fapt nu e ea cea reala.Nu are id, sau daca a avut cred ca si l-a sters din cauza fanilor.
Nu are id.happy

| nsudfnaoudnaso a răspuns:

Nu are scuze ea e pe facebook si e engleza sau americana nu e romana scuze funda?

| Paulickk a răspuns:

"sete" "aidiul" : cine ti-a facut contul pe TPU?

| minnieee a răspuns:

Tu chair crezi ca poti face rost de adevaratul id? Sunt destui care isi fac iduri cu numele unor vedete ca miley si se dau drept ei.Aia sigur n-are timp ca sa-si bage in lista toti fanii.Mai bine incerci pe Twitter.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maili_aidi@yahu.com

| Psihiatra a răspuns:

Nu are Id de mess, dar are pagina de facebook.sunt multe fete care zic ca au idul lui liley si care zic ca au primit web`ul dar toate mint

| saraana explică:

Merci tuturor ca m-ati ajutat

| cryssa a răspuns:

Eu nu sete nici un idbatting eyelashes