| anonim_4396 a întrebat:

Care site ofera prognoza meteo cea mai apropiata de realitate (cu cel mai inalt grad de acuratete?)

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Evident site-ul administratiei nationale de meteorologie :ANM

| Annitu a răspuns:

Aia de la proTv laughinglaughing

| kuka a răspuns:

Accuweather.com

daniela
| daniela a răspuns:

Dupa mine vremea.kappa.ro daca nu uitate la Institutul national de metrologie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Evident, NU situl ANM, pentru ca sunt angajati la stat, nu-s platiti la performanta, nu au aparatura celor din vest si nici nu isi permit sa plateasca specialistii ca in vest. Eu personal sunt multumit cu prognoza de pe http://vremea.ido.ro

| Psihoyounger a răspuns:

Dupa parerea mea, incearca www.kappa.ro este bun. l-am intrebt si eu pe profesorul meu de fizica acelasi lucru si mi-a zis kappa.ro. Eu sunt multumir de acest site, avand in vedere ca aproape mereu lucruruiel sunt asa cum sunt redate acolo. Dar mai sunt si alte site-uri. AM auzit ca la kappa.ro fiecare statie meteo locala pune datele din acea zona, deci ar trebui sa fie adevarate. Cam atat. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.meteo.ro

| Luis2u4u a răspuns:

O prognnoza foarte buna si cu o acuratete ridicata gasesti pe http://www.meteo123.ro

| inaintebacau a răspuns:

Http://www.vremeainromania.com/
prognoza meteo si stiri despre vreme actualizate.Tot aici, stiri despre ski si partii.

| simionnemes a răspuns:

Http://www.celsium.ro e cel mai mare din Romania, probabil