| LanguageMaster a întrebat:

Care stațiuni din România merită vizitate iarna, excluzând cele montane?

5 răspunsuri:
| OhGodWhy a răspuns:

Cele montane.

| August99 a răspuns:

Teoretic cele montane. acummm practic in drum spre cele montane mai faci un ocol pe altundeva laughing

Bula
| Bula a răspuns:

Baile Felix.
Sunt bazine cu apa termala exterioare, nimic nu se compara cu o bulgareala cu zapada, cand faci baie in bazin.

| MihaelaDart a răspuns:

Baile Felix sau pe litoralul romanesc, desi pe litoral e pustiu pe perioada iernii. Tot mai bine este iarna in zonele muntoase.

| Robert186 a răspuns:

Încearcă să vizitezi cetatea de la Alba Iulia