| secret96 a întrebat:

Care stie daca s-a deschis strandul din Satu Mare?batting eyelashes
Si daca da, se merita sa mergi?big grin Funda la cel mai bunbatting eyelashes

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| danutznew a răspuns:

Parerea mea ca daca tot meri pana la Satu Mare, mai bine du-te in Ungaria la Hajduszoboszlo (pretul aprox. 28 in lei romanesti) dar trebuie sa-ti cumpri forinti. Cat despre conditii... in Romania nu ai sa gasesti asa ceva... sunt roman si-mi pare rau ca spun asta dar acesta este adevarul (scrie "hajduszoboszlo" pe youtube)

| sikket a răspuns:

Da trebuie sa se deschida in zilele acestea si la noi si da va merita, am auzit ca se vor deschide vreo 7 bazine, ba mai mult am mers pana acolo zilele astea si se dadeau sucuri si bauturi pe gratis deci se merita intrarea la adulti va fi vreo 18 lei iar la copii nu stiu.Asta depinde si de tine poate ca o sa-ti placa poate ca nu acum nu stiu ce gusturi ai tu da te sfatuiesc sa mergi nu pierzi nimic daca mergi pana acolo.