| ovidiu_georgescu a întrebat:

Care sunt cele mai bune destinatii turistice daca te duci de unul singur?

Răspuns Câştigător
| LuS[z] a răspuns:

DE PRFERAT UN LOC CU MULTI OAMENI CA DE EXEMPLU UN LOC CU MULTI OAMENI SAU PE MALUL UNEAI MARI SAU AL UNUI OCEAN.

4 răspunsuri:
| Swabia a răspuns:

Daca vrei o destinatie turistica de relaxare, atunci te pot ajuta eubig grin... ce zici de Cabana Plapumioara?hee heewinking

| constrantin_popescu a răspuns:

Depinde ce cauti si cati bani ai! Maica-mea s-ar duce de una singura in Ierusalim, de exemplu, iar eu – in New York...

| marius_tita a răspuns:

In general, e bine sa nu te duci in locuri linistite, ca sa nu te plictisesti. Iar cand alegi destinatia turistica, ai grija sa cauti pe net despre cum sunt locuitorii din zona aia (vezi sa fie cat mai prietenosi, iar rata criminalitatii sa fie mica).

| monicaclaudia a răspuns:

Ei destinati turistice cum sa ma zis depinde de ceea ce te intereseaza, si de ce nu daca esti deschis la noi optiuni mai nou sunt lucrui in care se duc persoanele singure pentru a cunoaste ale persoane. Ca si cum s-ar zice intilniri intre 2 single?
si daca esti o persoana mai dechinsa oriunde te-ai duce si cunosti limba poti intilni o persoana cu care sa stai pe timpul vacantei ( dar eu nu mas preocupa prea mult de a cunoaste limba happy romani is ca si patrunjelelul peste tot.)