| bbb a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase destinatii pentru o vacanta in muntii Romaniei?

Răspuns Câştigător
| tangrom a răspuns:

Mie imi place foarte mult in muntii macinului, la vf, tutuiatu. acolo e rezervatie naturala si in mai infloresc bujorii. o frumusete, ce pot spune. iar la sf lui iunie infloresc teii. e un miros...mama-mama (pentru cine nu e alergic). se pot face si catarari, sunt amenajate trasee de catarat. cam asta e. vacanta placuta

8 răspunsuri:
| Daniel TM a răspuns:

Nu stiu care e cea mai, dar iti zic unde am fost si e fain Muntele Mic, Semenic sau pe langa Beius(BH) la vreo cativa km.

| mihalitza a răspuns:

Mai frumos decit Masivul Ceahlau nu cred sa gasesti in tara...("Priveam Ceahlaul spre apus/Un Urias cu fruntea sus/De straja tarii noastre pus"...laughingSe ajunge relativ usor, pe la P.Neamt, Bicaz...)

doiny
| doiny a răspuns:

Predeal, Busteni, Azuga, Poiana Brasov, Manastirea Humorului, Bran - Moeciu, Sinaia.

| kh1ss a răspuns:

Brasov :X

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Sinaia =]-(asta e un emoticon)big grin

| LuS[z] a răspuns:

Cheile bicazului, lacul sf.Ana,sovata-praid...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sus la Bucura in Retezat... cu cortul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar va zic unde am fost ca si celalt vizitator la MUNTELE MIC