| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase locuri din Romania?

3 răspunsuri:
| Jouliete a răspuns:

Eu am vizitat Cascada Bigar, Ochiul Beiului iarasi Salina si chiar sunt frumoase. Uite un site cu detalii despre locurile care merita vizitate in tara noastra: https://www.momondo.ro/descopera/articol/locuri-de-vizitat-romania

| mihai69 a răspuns:

Cele care îți plac ție cel mai mult.
Pot fi peșteri, vârfuri de munți, castele, muzee, centr istorice ale unor orașe... Chiar nu avem de unde să știm.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt atat de multe, nici nu as avea timp sa le insir pe aici. Eu sunt fascinant de satele de munte din Apuseni sau din Piatra Craiului