| Adredemesconf a întrebat:

Care sunt preturile la Paradisul Acvatic, Brasov? Cum vi s-a parut?

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

Preţurile sunt super ok. Nu mai ştiu exact cât că am fost acum un an, dar e super fain. happy Dacă mergi să te dai prin tubul ăla albastru, să vezi ce misto e :X. Poţi să te dai şi pe ăla galben da rişti la curbe dacă ai viteză prea mare să zbori de pe el, şi nu ţi-aş dori. Sunt foarte multe chestii faine acolo, merită să mergi. happy

9 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Sunt din Brasov.pai costa 50 lei toata ziua. dar iti mai trebuie bani si pentru un suc sau ceva. Poi este fainhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.paradisulacvatic.ro/home.html
e fain, mie mi-a placut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.paradisulacvatic.ro/home.html
e fain,mie mi-a placut

| maia_1923 a răspuns:

Am fost ieri. Biletul pentru. 3 ore costa 40 de lei pe persoana, iar pentru o zi 55 de lei. E super fain.
Aici gasesti poze si coments:
http://www.evadeaza.ro/impresii/detalii-paradisul-acvatic-din-brasov.html
http://www.evadeaza.ro/impresii/detalii-paradisul-acvatic-brasov.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preturile la Paradisul acvatic sunt : 55 ron pentru toata ziua, 40 ron pentru 3 ore, si 30 ron pentru 2 ore. Am fost acolo... a fost super...curatenie la maxim, trambuline la bazinul olimpic, tobogane inauntru, saune, jacuzzi, sincer se merita. Mai multe detalii poti gasi pe www.paradisulacvatic.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi s-a parut ca e foarte foarte frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fain rau!

| whitelight a răspuns:

Acum intrarea e de 30 ron si e super topoganul albastru dar ai grija sa nu te speri ca prin el la un momendat e intuneric bezna.