| Tsunade99 a întrebat:

Cat costa sa iti faci un site cu. ro?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

150 lei costa numai domeniul.

2 răspunsuri:
| WestMan a răspuns:

Pai nu prea stiu... depinde de pe ce site il iei. Sa nu iti iei din astea pe gratis ca nu esti stabila pe ele happy

| Leandro a răspuns:

Domeniul te costa cam 140-150 de RON, dupa care intri pe www.ucoz.ro si iti faci cont acolo. uCoz e probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un Site sau blog GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana!
Dupa ce te-ai inregistrat si ai ales un nume oarecare site-ului tau (nume.ucoz.ro) iti parchezi domeniul inregistrat la ei si te apuci sa-ti dezvolti site-ul.
La inregistrare primesti gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro pe care il inlocuiesti gratis cu nume.ro), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant), peste 250 de teme şi multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial: http://www.tutorialevideo.info/? p=3090

Mult succes!