| Petrovic a întrebat:

Cât durează trecerea cu bacul din Galați la IC Brătianu?
Cât trebuie să plătesc pentru o Dacia Logan 7 locuri, 3 pasageri?

3 răspunsuri:
| Peridava a răspuns:

Bacul pleaca din jumatate in jumatate de ora. Trecerea este de cateva minute. In anumite zile si la anumite ore (e sezon de concdii) cozile la masini pot fi mari. Tarifele le poti vedea aici: http://www.navrom.ro/pdf/Tarife_Bac.pdf

| LPCTSTR a răspuns:

Bacul trece din jumătate în jumătate de oră, trecerea durează aproape 10 minute iar prețul pentru automobil+sofer este 20 lei + 2 persoane a cate 1, 5 lei trecerea fiecare, în total te costă 23 lei.