| anonim_4396 a întrebat:

Cate ore faci din romania pana in germania cu avionul?

7 răspunsuri:
| Stranger79 a răspuns:

2-3 ore happy

| abcdefg_8927 a răspuns:

Cred ca 5 ore asa cred

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam 12 ore.

| anad a răspuns:

Cam 2 sau 2, 5 ore. Pe ruta Bucuresti -Munchen faci(fara escala) 2 ore si 5 minute!(ex: Plecare: 16:55 Otopeni Intl, Bucuresti / Sosire : 18:00 Franz J Strauss, Munchen / Durata : 02:05 Nr. tranzite: 0, Clasa: Economica)

| Slow a răspuns:

Bucuresti-Munchen faci 2 ore. Bucuresti-Stuttgart vreo 2 ore jumate. Bucuresti-Berlin faci cam 3. Acum depinde, daca nu pleci din Bucuresti, poti face mai mult sau mai putin. Dar nu faci mai mult de 5 ore. Indiferent ca pleci din cel mai estic punct al Romaniei si vrei sa ajungi in cel mai nordic punct al Germaniei...

| Lora a răspuns:

2 jumate cam asa

| Miron_Horia_1979 a răspuns:

Faci cam 40 minute