| AntoniaOrman a întrebat:

Cati bani iti trebuie ca sa mergi in Hawaii?

Răspuns Câştigător
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Sunt preturi de cazare incepand de la 800 de lei, pret pentru 8 nopti, cu dotari de un singur pat de o persoana in dormitor comun mixt, de dimensiuni mari, la un hotel de o stea. Preturile pot ajunge si la 3000 de lei, sau chiar mai mult, 5000 de lei camere deluxe, in functie de hotel si de dotarile pe care le vrei.
Daca vrei sa te duci poti alege un hotel si faci si rezervarea pe booking.com. laughing Dar cred ca nu.

2 răspunsuri:
| einsteinchen a răspuns:

In jur de 1.400 Euro pentru a merge cu avionul.
Pentru restul cheltuielilor: cat mai multi!

| mihai69 a răspuns:

Destui.