| anonim_4396 a întrebat:

Cati kilometri sunt de la sibiu la bacau?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da search pe google...ai sa gasesti sigur.

| NimeniCuActe a răspuns:

Multumim de raspuns criticule raised eyebrows... mai bine te abtineai... daca tot ai vrut sa raspunzi primul puteai sa dai tu google si sa afli chiar tu ca distanta dintre Sibiu si Bacau e de 315 km.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@lvlitza... daca adresez o intrebare ma uit prima data pe google sau caut sa vad daca gasesc un raspuns... daca nu adresez intrebarea pe TPU. dar lenea e mare...

| NimeniCuActe a răspuns:

@criticul: Ma deosebitule, daca nu stiai sa raspunzi mai bine taceaihappy... si oricum daca taceai nu ramaneai filozofhappy... Ca o ultima concluzie: esti un copil stupid.

| Dj Boalca a răspuns:

Deci de la sibiu pana la bacau sunt 312 Km... ii faci cam in 4 ore jumate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cati chilometri sunt de la sibiu la bacau?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cati