| damonsalvatore05 a întrebat:

Cati km sunt de la jud buzau pana la manastirea prislop va rog frumos

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manastirea Prislop se afla in Hunedoara, prin urmare sunt circa 412 km de la Buzau la Hunedoara, apoi alti 10 km pana-n Hateg si din nou circa 13 km pana la manastirea respectiva.

Cateva informatii utile am gasit pe un site si ar fi incorect sa copiez aici datele respective, asa ca postez link-ul in care gasesti si cateva iamgini de exceptie.

http://turnuldesomn.wordpress.com/......-spre-rai/

| Iamandache_Stelian_1953 a răspuns:

Doresc traseu Buzau prislop