| DanielNiku a întrebat:

Caut vila de inchiriat pentru Revelion 2013 in Bucuresti nu am preferinte pentru cartiere, persoane maxim 30. Cei care cunosc persoane care fac asta, anunturi sau chiar pot raspunde la acest mesaj lasa-ti mesaj aici sau la adresa de email nik_dragutzu_4u@yahoo.com

2 răspunsuri:
| xXBoykaXx a răspuns:

Inchiriez eu si includ eu tot cu 500e e ieftin cred?!
suna la 0745676572 si vorbim!

| Mihai_Alex_1993_Fid6 a răspuns:

Daca mai e cineva care stie astfel de persoane trimiteti-mi si mie un mail la al3x1393@gmail.com. Cerintele sunt exact acelasi (20-30 oameni oriunde in Bucuresti)