| DespreHostel a întrebat:

Ce destinatie turistica din Romania preferi si de ce?

4 răspunsuri:
| UrsuletExpirat a răspuns:

Pai asi prefera la orsova.Acolo am vazut capul lui decebal mam plimbat cu barca si e un loc de vis
la castelul bran este un peisaj minunat si e fain ca te poti si caza si detoate
manastirea curtea de arges este foarte vece si iti aduce aminte de trecutul indepartat(este foarte veche
vama medievala bran

| UrsuletExpirat a răspuns:

Continuarea:este printre cele mai veci cladiri prin Romania si este un loc rustic si implus pana si mircea cel batran a stat in ea
cimitirul vesel este mai mult un loc unde sunt sculptate statui ale regilor romaniei si oameni care sunt in istorie
ruinele san nicoara se afla in parcul san nicoara unde este cam multa ingramadeala dar
poti sa stii ca este un loc turistic minunat unde poti sa simti aer curat
sper ca te-am ajutat si terog da-mi funda ca m-am chinuit sa scriu o ora deci...

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Tot ce inseamna Ardeal.

| TheCuriousMonkey a răspuns:

Marea, pentru că stau la 800 km de ea. happy