| anonim_4396 a întrebat:

Ce destinatii turistice pentru sezonul cald va plac?

7 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Oriunde la munte.

| hannibal a răspuns:

Muntele sau marea ...sau binenteles in strainatate

| Romancutza a răspuns:

Eu voi incepe cu Barcelona, voi vizita Roma, iar la urma Seoul.

| mihaela_5389 a răspuns:

In strainatate! Ca m`am saturat pana peste cap de Romania! angry! Valencia, Ibitzasmug! t pup:*!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Greciaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O croaziera cu Mozart pe Dunare... dar este enorm de scump, din pacate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Turcia este frumoasa, dar anul trecut am fost in Grecia si mi-a placut mult de tot.Pentru un buget mai restrins iti recomand Bulgaria(pentru odihna cu familia te sfatui sa vizitezi St.Constantin,e super, am fost acolo in 2007). In iunie 2008 am fost in Coasta Dalmata(Croatia), acolo e ca-n Paradis! Mi-a placut mult si Coasta de Sud(Tara Galilor). parintii mei au fost in Corsica si as vrea sa plec si eu acolo.Anul asta cred ca voi merge cu familia in Costa de la Luz(Spania). Am auzit ca e superb acolo! Pa!