| anonim_4396 a întrebat:

Ce distanta este de la Bucuresti la Viena?

9 răspunsuri:
| Dragosgan a răspuns:

1150 km.Am fost si eu la viena si atata a fost pana acolo. Daca nu crezi cauta si tu pe net. Dar eu tot cred ca e in jur de 1150 km.Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Nu mai stiu unde am vazut, sau cine mi-a spus, insa am intrebat azi cativa prieteni si mi'au spus ca distanta de la bucuresti la viena este cam de 1. 000-1. 200km. Depinde de traseul pe unde o iei.

Pa-pa!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Aceasta distanta am parcurso de foarte multe ori si pot sa-ti spun exact, ca sunt 1079 km.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

1079 km.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Lora... faci 14h 8 minute. daca mergi cu 70km/h si daca mergi cu 120km/h faci tot 14h si 8 minute? :)) Sa fim seriosi! Am gasit si eu asta pe net! Este de pe site'ul http://harta-galati.ro/autorute-ro-bucuresti+viena.html :)).
Ceilalti ba spun 1079 ba 1150 ba 1078. Hotarati-va odata!

daniela
| daniela a răspuns:

Am fost cu masina in vara asta sunt 1085 km pe bordul masinii (cu escala de o noapte la Arad)

| vip 2010 a răspuns:

1550 km

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

| Rose1123 a răspuns:

Pai...sunt cam 1055 km de la Bucuresti la Viena Pe drumul cel mai scurt pe ala lung nu stiuwinking