| anonim_4396 a întrebat:

Ce hoteluri stiti aproape de partie(pe partie sa fie si cursuri de ski) Nu conteaza unde. Pe noapte sa fie maxim 300 lei.

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

As opta pentru o pensiune.La Vatra -Dornei sunt o multime de pensini, unele chiar langa partieAi de unde alege
https://www.trivago.ro/? iSemThemeId=22130&iPathId=454399&sem_keyword=cazare vatra dornei&sem_creativeid=174717935489&sem_
Tarifele sunt de pana 150 lei.
Monitorii de schi iau aci 80 de lei/ ora.Dar trebuie sa iti platesti tranportul pe cablu si echipamentul.
In vacante /sfarsit de sapamana partiile sunt destul de ocupate.

1 răspuns:
| Brânzache_Radu_1994 a răspuns:

Harghita Bai-Langa partia CSpike(la 5 m) se vede de pe balcon.
Eu maine plec acolo!
Pensiunea se numeste Piatra Bufnitei.
180 lei pe noapte cu mic dejun inclus si 50 de lei pat suplimentar(optional)
Sper ca te-am ajutat.
Poate ne intalnim.