| daria_2362 a întrebat:

Ce note luati la scoala generala si daca sunteti din brasov si ati fost la scoala nr 6 ce sa mai intamplat pe acolo eu sunt plecata cine spune ii dau o panglica

Răspuns Câştigător
| caporalul a răspuns:

Eu sunt din brasov. invat acolo si am note de la 7-10 (sa modernizat pea ici)

4 răspunsuri:
| daria_2362 explică:

daria sunt o prietena ma recunosti de la brasov imi spuneai daria mica ce mai faci

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Notele mele sunt diferiite... de la 5-10
laughing

| Idc12345 a răspuns:

Nu sunt din brasov, dar notele mele sunt de la 6-10 in sem 1, si in sem 2 de la 9-10 (in clasa.a5a)

| CookieșiParty a răspuns:

Notele mele sunt 9-10.{clasa a-2-a}Si nu sunt din brasov.