| Miyukii a întrebat:

Ce parere aveti despre Paris, orasul dragostei? Merita sa fie vizitat de cel putin 2 ori?

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Mai.daca ai bani merita!
... daca nu...pana si bucurestiul ti se pare orasul dragostei!

| Gentleman_2265 a răspuns:

Da, bine spus "de cel putin", pentru ca e un oras minunat, si serile sunt fantastice!

| Gizăz a răspuns:

L-am văzut și nu mi-a plăcut deloc. Sunt orașe în Europa mult mai puțin mediatizate dar mult mai frumoase(o opinie personală). Un exemplu bun e Praga. Alte orașe care mi-au plăcut mult mai mult decât Parisul sunt Barcelona și Viena.

| NoCharachter a răspuns:

Numai de 2 ori? L-as vizita de 100 de ori si tot nu m-as satura. Toate monumentele, muzeele...tot tot :X Je t'aime le Paris.

| Anonim_3964 a răspuns:

Daca ai posibilitate, merita!

| N3X7 a răspuns:

Dap.eu vreau sa ajung in Paris...

| tpuu a răspuns:

Mai ales de indragostitihee hee
Este frumos.

| ASIGURATORUL a răspuns:

Cu siguranta DA. Sunt foarte multe obiective turistice pe care nu le poti vedea mergand doar odata.

| maradi3 a răspuns:

Daca mai mergi si-n compania persoanei iubite...e un vis! De fapt, cand iubesti, chiar si un sat pare...Parisul!

| Alexandrra a răspuns:

Da Parisul chiar merita vizitat happy Este orasul Dragostei :*